Przed tygodniem zakończył się w naszej parafii cykl spotkań "Źródła wiary" prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji, naszą najmłodszą stażem wspólnotę parafialną. Jej opiekunem jest ks. Mateusz Mytnik.

W czwartkowy wieczór, 11 kwietnia członkowie tej wspólnoty spotkali się w kaplicy na Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu. Ks. Mateusz, nawiązując w homilii do słów psalmu "Pan Bóg pamięta o swoim przymierzu", mówił o pamięci, która pozwala nam wracać do pięknych i radosnych chwil, i która upodabnia nas do Pana Boga.

Po modlitewnym spotkaniu była też okazja, by porozmawiać o "Źródłach wiary" i zaprosić na cotygodniowe spotkania Szkoły Nowej Ewangelizacji, które odbywają się w czwartki o 19.15 w domu katechetycznym. Posłuchajcie rozmowy:

P.S. Zdjęcia z modlitewnego spotkania SNE znajdziecie - TUTAJ