14 KWIETNIA 2024 | III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zachęcamy do kupna i lektury Gościa Niedzielnego. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.45.

2. W dniach od 14 do 20 kwietnia 2024 r. obchodzimy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

3. Za tydzień kolekta gospodarcza.

4. Jutro w poniedziałek podczas wieczornej Eucharystii ks. bp Waldemar Musioł udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii oraz innych pięciu parafii z naszego dekanatu. Prosimy o modlitwę w intencji tych młodych ludzi, aby napełnieni Duchem Świętym trwali przy Chrystusie. Młodzież przyjdzie o godz. 18.15 do kościoła, aby modlitewnie przygotować się do Eucharystii dlatego w ten poniedziałek nie będzie wspólnie odmawianego Różańca w intencji młodego pokolenia.

5. Zapraszamy w ramach Klubu Seniora w domu katechetycznym na spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 10.00.

6. Krucjata Różańcowa w środę zaprasza na marsz pokutny ulicami miasta. Więcej informacji na plakacie.

7. Dzieci zapraszamy w piątek na mszę szkolną o 17.00.

8. Młodzież zapraszamy w piątek na dekanalne czuwanie w naszej parafii. Rozpoczęcie od Mszy św. o godz. 19.30 w kaplicy adoracji.

9. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Lichenia w dniach 1-2 maja. Koszt 380 PLN, zapisy i szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

10. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

• Teresa Hajder, ul. Hubala., l. 93,
  • Kryspin Budkiewicz, ul. Hubala, l. 81.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Transmisja LIVE

transmisja