Zadzwoń do nas: 77 455 55 46    E-mail: parafia@ppp.opole.pl

17 WRZEŚNIA 2023 | XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  

1. Zachęcamy do kupna i lektury Gościa Niedzielnego. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.45.

2. Dziękujemy za zrozumienie potrzeb materialnych parafii i złożone dzisiaj ofiary na kolektę gospodarczą.

3. Poniedziałkowy różaniec w intencji młodego pokolenia poprowadzi Róża Matki Bożej Różańcowej.

4. Zapraszamy do udziału w Katechezach Zwiastowania głoszonych przez Drogę Neokatechumenalną. Katechezy odbędą się we wtorek w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu i w czwartek w domu katechetycznym o godz. 19.30.

5. Msza święta w intencji zmarłego biskupa gliwickiego Jana Wieczorka odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.00 w kościele franciszkanów. Ks. bp Jan Wieczorek w latach 1981 – 1992 pełnił posługę opolskiego biskupa pomocniczego.

6. Krucjata Różańcowa zaprasza w najbliższą środę na marsz pokutny ulicami miasta. Więcej informacji na plakacie.

7. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo w piątek o godz. 17.00.

8. Zapraszamy młodzież od VII klasy szkoły podstawowej wzwyż na spotkanie oazy w piątek o godz. 19:30 w domu katechetycznym.

9. Dzieci, które chcą zacząć lub już śpiewają w scholii zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w domu katechetycznym. O godz. 11:00 odbędzie się spotkanie dla marianek i ich rodziców.

10.Kontynuujemy zapisy internetowe do grup formacyjnych dla wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas od VI do VIII szkoły podstawowej. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii. Obowiązkowe spotkanie dla wszystkich kandydatów odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz. 16.30 w naszym kościele.

11.Trwa zbiórka środków opatrunkowych, przeciwbólowych, pieluch dla dorosłych również wózków inwalidzkich, chodzików dla inwalidów w celu wsparcia działalności charytatywnej ojców franciszkanów na Ukrainie. Artykuły możemy zostawiać w siedzibie Parafialnego Zespołu Caritas od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 20.00, a także w zakrystii. Pełna lista potrzebnych artykułów wywieszona jest przy wejściu do kościoła.

12. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego całego tygodnia.

 

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

  • Jadwiga Bieszczad, ul. Batalionu „Zośka”, l. 66,
  • Czesław Kobluk, ul. Bytnara „Rudego”, l. 99.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


Transmisja LIVE

transmisja

Informacje dla kandydatów

transmisja

 

transmisja

Szukaj na stronie