Przez pierwsze trzy tygodnie wakacji w świetlicy Cegiełka 60 dzieci brało udział w przeróżnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie Immaculata w ramach akcji Nieobozowe lato czyli wakacje w mieście.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 dzieci pod opieką wychowawczyń: pani Magdy, pani Michaliny i pani Agaty, oraz wolontariuszy spędzały czas twórczo, zabawnie i zdrowo. Były wyjścia na basen, również wyjazd do Aquaparku we Wrocławiu, wyjście do ZOO, do kina na filmy: Toy Story 3 i Shrek forever, zwiedzanie remizy strażackiej, a także liczne i ciekawe zajęcia w świetlicy i na podwórku plebanijnym, gdzie m.in. powstało wymarzone miasto oraz odbywały się zawody sportowe.

Szersza relacja oraz zdjęcia na stronie Stowarzyszenia - kliknij