12 MAJA 2024 | UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 20.00 na czuwanie z okazji Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczniemy konferencją o Duchu Świętym, którą wygłosi ojciec duchowny WSD w Opolu ks. Łukasz Żaba. Będzie przerwa na kawę i herbatę w domu katechetycznym. Około 22.00 zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia. Zapraszamy wszystkich do parafialnego Wieczernika, aby modlić się o wylanie na nas Ducha Świętego.

2. Zachęcamy do kupna i lektury Gościa Niedzielnego. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.45.

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę kościoła Jana Pawła II w Opolu.

4. W poniedziałek zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 17.45. Prosimy o zabranie świec z okapnikami.

5. Krucjata Różańcowa zaprasza w środę na marsz pokutny ulicami miasta. Więcej informacji na plakacie.

6. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w ramach Klubu Seniora w czwartek o godz. 10.00 w domu katechetycznym.

7. Dzieci zapraszamy w piątek na mszę szkolną o godz. 17.00.

8. W tym tygodniu dzieci pierwszokomunijne z PSP nr 5 mają próby według harmonogramu na stronie internetowej. Do Sakramentu Pokuty dzieci przystąpią w czwartek, a Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w sobotę. Spowiedź dla rodziców dzieci komunijnych będzie w piątek po mszy wieczornej. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian o gorącą modlitwę w intencji tych dzieci oraz tych, które już przyjęły I Komunię, aby w ich sercach oraz sercach ich rodziców zawsze było miejsce dla Pana Jezusa.

9. W sobotę 25 maja odbędzie się w Szwedzkiej Górce Dzień Skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

10. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

• Bożena Witkowska, ul. Fieldorfa, l. 70,
  • Krzysztof Gruntkowski, ul. Hubala, l. 68,
  • Marek Kasprzyk, ul. Bytnara „Rudego”, l. 69,
  • Stanisław Smajda, ul. Bytnara „Rudego”, l. 91.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Transmisja LIVE

transmisja