Zadzwoń do nas: 77 455 55 46    E-mail: parafia@ppp.opole.pl

Śmiało ogłaszamy, że jesteśmy po dużym remoncie naszej przestrzeni w internecie. Mamy nadzieję, że szybko odnajdziecie swoje ulubione działy i w tej nowej odsłonie strony poczujecie się jak u siebie.

Krótko przypomnijmy kilka faktów. Oficjalna strona naszej parafii umieszczona pod adresem ppp.opole.pl premierę w internecie miała w październiku 2006 roku. Wcześniej rolę strony parafialnej przez kilka lat pełniła witryna pn. „Droga do nieba” prowadzona przez Tomka Kochanowskiego.

Pod koniec stycznia 2011 roku nasza strona, prowadzona wówczas w systemie PHP-fusion, otrzymała nowocześniejszą odsłonę i została zbudowana na systemie Joomla. Nie sposób zaprzeczyć, że przez minione 12 lat zdecydowanie nam się zestarzała. Dlatego z inicjatywy ks. Tomasza Łuczkowskiego prace koncepcyjne, techniczne i redakcyjne nad nową wersją trwały od października 2022 roku. Dziś nadszedł czas, aby przygotowana nowa strona parafialna zastąpiła tę jakże zasłużoną.

Choć zmienił się jej wygląd, zasadnicze treści pozostały bez zmian. Zastrzegamy, że jeszcze nie wszystkie zostały już zaktualizowane. Stąd m.in. artykuły o wspólnotach parafialnych jeszcze czekają na aktualizację. Z poprzedniej wersji strony zachowane zostały galerie zdjęć, a także artykuły z działu „Kronika”, relacjonujące wydarzenia parafialne.

Oczywiście nadal będziemy publikować cotygodniowe intencje mszalne i ogłoszenia duszpasterskie, aktualności i informacje, liczne galerie zdjęć z uroczystości i wydarzeń parafialnych, a także niedzielne homilie. Postanowiliśmy dodać nowy dział z zaproszeniami diecezjalnymi. Pierwsze zaproszenia już w nim znajdziecie.

Nad stroną ppp.opole.pl niezmiennie od 2006 roku opiekę techniczną i informatyczną sprawuje firma Linknet.

W sprawach redakcyjnych dostępny pozostaje adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., który obsługuje redaktorka strony Ania Kwaśnicka.

ppp new m